Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3278
Stary 06.04.2010, 14:40
Damianek_ABG napisał(a):Wyświetl post
OK. A czy mógłbyś jeszcze z kombinować do rzutów wolnych ;p Albo czy ktoś ogólnie może coś takiego przygotować najlepiej dla wisełki ;p
Czekam na screeny
Ja wolne pośrednie mam tak samo ustawione jak te KILLER rogi i nawet to śmiga po połowie sezonu (grając Hansą Rostock-średniak niemiecki) 5 bramek ;p myślę że to dobre rozwiązanie


JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
szukam dwóch dobrych doświadczonych bramkarzy(Toldo odpada)2 obrońców i pomocnika mam 7mln na transfery i planuje sie zmieścić w tej kwocie kogo polecacie?
Polecam Genie Scouta Nie wiem wogóle kim grasz i na jakim poziomie mają być Ci zawodnicy
Bramkarza masz za Free - Jurgen Macho
Ostatnio edytowane przez Bartuk1906 : 06.04.2010 o godz. 14:50.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując