Ja wolne pośrednie mam tak samo ustawione jak te KILLER rogi

i nawet to śmiga po połowie sezonu (grając Hansą Rostock-średniak niemiecki) 5 bramek ;p myślę że to dobre rozwiązanie
Polecam Genie Scouta

Nie wiem wogóle kim grasz i na jakim poziomie mają być Ci zawodnicy

Bramkarza masz za Free - Jurgen Macho