7 kotów napisał(a):

Ta “namiastka napastnika” strzelila ponad 70 ligowych goli.
Wez sie zastanow zanim cos rownie idiotycznego znow napiszesz.
|
Ale on ma całkowitą rację. Sam Brożek mówi, że jest słaby.
Dlatego u Ciebie pojawia się zresztą czas przeszły "strzeliła". Na tę chwilę Brożek to cień samego siebie sprzed sezonu, dwóch i nie ma co zakłamywać rzeczywistości - ostatnio jest tylko "namiastką" napastnika i przy niezbyt cudownym Lewandowskim wypada bardzo blado. Niemniej trzeba mieć nadzieję, że ten dół przejdzie jak najszybciej, choć obawiam się niestety, że już nie w tym sezonie.