Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6593
Stary 06.04.2010, 12:16
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Ta “namiastka napastnika” strzelila ponad 70 ligowych goli.
Wez sie zastanow zanim cos rownie idiotycznego znow napiszesz.
Ale on ma całkowitą rację. Sam Brożek mówi, że jest słaby.

Dlatego u Ciebie pojawia się zresztą czas przeszły "strzeliła". Na tę chwilę Brożek to cień samego siebie sprzed sezonu, dwóch i nie ma co zakłamywać rzeczywistości - ostatnio jest tylko "namiastką" napastnika i przy niezbyt cudownym Lewandowskim wypada bardzo blado. Niemniej trzeba mieć nadzieję, że ten dół przejdzie jak najszybciej, choć obawiam się niestety, że już nie w tym sezonie.
Odpowiedz cytując