Billy napisał(a):

|
Wiesz nie wiem jak Wam, ale mi bardzo zależy na ograniu Lecha i pokazaniu kto rządzi w Polsce. Ah ten prestiż.. Mówiąc delikatnie denerwuje mnie, jak fani Lecha teraz się lansują i podniecają swoim klubikem. Pasuje im utrzec nosa
|
jakby nie było mają się czym lansować bo Lech to najlepiej prowadzony i zorganizowany klub w Polsce
