Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 06.04.2010, 12:10
Billy napisał(a):Wyświetl post
Wiesz nie wiem jak Wam, ale mi bardzo zależy na ograniu Lecha i pokazaniu kto rządzi w Polsce. Ah ten prestiż.. Mówiąc delikatnie denerwuje mnie, jak fani Lecha teraz się lansują i podniecają swoim klubikem. Pasuje im utrzec nosa
jakby nie było mają się czym lansować bo Lech to najlepiej prowadzony i zorganizowany klub w Polsce
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując