Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2059
Stary 06.04.2010, 10:14
Kris54 napisał(a):Wyświetl post
Temat: Realia życia w PRL w tragikomicznym ujeciu filmowym i literackim.

Mam pytanie dotyczące bibliografii. W którym miejscu i w jaki sposób umiescić w bibliog. listę filmów?
Reżyser, Tytuł, Wytwórnia, rok powstania - film

co do tego gdzie umieścić to ja umieściłem normalnie w głównej pod książkami i uznali
Odpowiedz cytując