Kris54 napisał(a):

Temat: Realia życia w PRL w tragikomicznym ujeciu filmowym i literackim.
Mam pytanie dotyczące bibliografii. W którym miejscu i w jaki sposób umiescić w bibliog. listę filmów?
|
Reżyser,
Tytuł, Wytwórnia, rok powstania - film
co do tego gdzie umieścić to ja umieściłem normalnie w głównej pod książkami i uznali