Wyświetl pojedynczy post
Kris54
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2058
Stary 05.04.2010, 22:14
Temat: Realia życia w PRL w tragikomicznym ujeciu filmowym i literackim.

Mam pytanie dotyczące bibliografii. W którym miejscu i w jaki sposób umiescić w bibliog. listę filmów?

Druga sprawa to teksty literackie - mam "Małą Apokalipsę", "Tango", opowiadanie "Słoń". dwa wiersze. Co jeszcze można zamiescić w tym temacie (podkreślam , ma to być TRAGIKOMICZNY utwór, w którym odnaleźć można realia PRLu). Wypadły mi teksty Hłaski , bo okazało się że sam tragizm nie może być zawarty w mojej pracy. Pomożecie?
PSIA KREW

"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma...

ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
Odpowiedz cytując