Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5317
Stary 05.04.2010, 13:55
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co jechac po Łobo, kiedy Kirm, Jirsak, Brożek, baardzo często Diaz, Boguski od roku, Hristov pokazuja to samo a i nawet sa gorsi. Co pokazuje Małecki to tez smiech wywołuje we mnie.
nie wspominajac o piłkarzach ktory juz od nasz odeszli, a tez rzygac sie chciało na gre Zienia, Cwielonga. Nie mowie o Beto i podobnych juz... jedyna roznica to zarobki. I to nie jest jego wina, ze grał w reprze i ukazany został jako "talent", nasz Bednarz i inni uznali go za tak wartosciowego by tyle mu bulic i on cwany dobrze na tym wyszedł.

nawet Sobol teraz gra pyte.

z takim podejsciem to wyjebalibysmy 90% piłkarzy naszego teamu na zbity ryj...
Nawet tego nie komentuję bo musiałbym się położyć, żeby osiągnąć ten poziom a wygodnie mi się siedzi.. Jeśli wg Ciebie Sobol "gra pytę", a Boguś "od roku jest nawet gorszy od Łobo" to nie mam pytań.
Odpowiedz cytując