HEDu napisał(a):

Nie ma co jechac po Łobo, kiedy Kirm, Jirsak, Brożek, baardzo często Diaz, Boguski od roku, Hristov pokazuja to samo a i nawet sa gorsi. Co pokazuje Małecki to tez smiech wywołuje we mnie.
nie wspominajac o piłkarzach ktory juz od nasz odeszli, a tez rzygac sie chciało na gre Zienia, Cwielonga. Nie mowie o Beto i podobnych juz... jedyna roznica to zarobki. I to nie jest jego wina, ze grał w reprze i ukazany został jako "talent", nasz Bednarz i inni uznali go za tak wartosciowego by tyle mu bulic i on cwany dobrze na tym wyszedł.
nawet Sobol teraz gra pyte.
z takim podejsciem to wyjebalibysmy 90% piłkarzy naszego teamu na zbity ryj...
|
Nawet tego nie komentuję bo musiałbym się położyć, żeby osiągnąć ten poziom a wygodnie mi się siedzi.. Jeśli wg Ciebie Sobol "gra pytę", a Boguś "od roku jest nawet gorszy od Łobo" to nie mam pytań.