Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5315
Stary 05.04.2010, 13:14
Nie ma co jechac po Łobo, kiedy Kirm, Jirsak, Brożek, baardzo często Diaz, Boguski od roku, Hristov pokazuja to samo a i nawet sa gorsi. Co pokazuje Małecki to tez smiech wywołuje we mnie.
nie wspominajac o piłkarzach ktory juz od nasz odeszli, a tez rzygac sie chciało na gre Zienia, Cwielonga. Nie mowie o Beto i podobnych juz... jedyna roznica to zarobki. I to nie jest jego wina, ze grał w reprze i ukazany został jako "talent", nasz Bednarz i inni uznali go za tak wartosciowego by tyle mu bulic i on cwany dobrze na tym wyszedł.

nawet Sobol teraz gra pyte.

z takim podejsciem to wyjebalibysmy 90% piłkarzy naszego teamu na zbity ryj...

Odpowiedz cytując