Cytat:
|
Popieram, odpoczynek dla Pawła i gramy bez Głowackiego i Marcelo.
|
No to się wykartkują. Przezyja ten okres, to wypadna na Legię, a tam gramy na wyjeżdzie i nie chce blamażu. Tam też nie będzie mozna przegrac, bo Legia wejdzie na podium, a chce by dostali prysznic i byli poza podium.