Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 04.04.2010, 08:52
Cytat:
Popieram, odpoczynek dla Pawła i gramy bez Głowackiego i Marcelo.
No to się wykartkują. Przezyja ten okres, to wypadna na Legię, a tam gramy na wyjeżdzie i nie chce blamażu. Tam też nie będzie mozna przegrac, bo Legia wejdzie na podium, a chce by dostali prysznic i byli poza podium.
Odpowiedz cytując