Kolejny "piękny" mecz mega gwiazdy Brozio. Czy nadal ktoś będzie śmiał go bronić? ten gość chodzi po boisku, nie chce mu się nawet walczyć. Zgania wszystko na to że nie ma formy- ale jak się nie ma formy to przynajmniej się walczy. A Paweł B. jedynie chodzi i wydziera się na innych. Zero ambicji, talentu! Gwiazda wykreowana na wyrost przez media. Większość osób które go bronią to są te osoby którym wystarczy to że Brozio powie ładnie o kibicach Wisełki i od razu jest nietykalny.Z białą gwiazdą na piersi trzeba Zapierd...ać a nie statystować i podlizywać się kibicom!!
Co do Łobo to każdy wie jak marnym piłkarzem jest i tu nie ma co tego od nowa wałkować. Najbardziej wkurzające jest to że wielki pożal się Boże trener Kasperczak nie lubi Kirma i dlatego go nie wystawia. Dla takiego trenera jak Heniek nie ważne jest to że kirm to Jeden z najlepszych obecnie Wiślaków, ważne dla niego jest to że mu ręki nie podał. Woli się nawet błaźnić wystawiając w składzie Łobo byle by nie dać szansy Kirmowi.
Najlepsi Wiślacy na boisku to moim zdaniem: Diaz, Alvarez i co jak co ale Juszczyk też nieźle zagrał choć trochę niepewnie.
Najgorsi: Bracia Brożkowie (bez komentarza), Łobo (jak ktoś twierdzi że robi postępy bo stara się waczyć tzn:wchodzić na tarana w innych zawodników to gratuluje poczucia humoru. Ten gość ma dwadzieścia parę lat i miał czas na naukę gry, elementarza podstawowej techniki a poraz enty pokazuje piłkarskie dno, niżej upaść się już nieda. Moim zdaniem powinien zostać odsunięty do Młodej ekstraklasy żeby na nowo uczył się grać.)
Wesołych Świąt wszystkim życzę
