Lechista69 napisał(a):

Profesjonalista jak Ba ma prawo wymagac by boisko bylo proste bez dziur w ktore wpadaja mu nogi!!!!!
Malecki najlepszy bo jest przyzwyczajony do kartoflisk a dla Ba to nowe doswiadczenie!
Polonia kare powinna placic za ten syf !
|
Profesjonalista Ba jest na tyle inteligentnym i doswiadczonym zawodnikiem, ze chyba powinien sprobowac chociaz dostosowac sie do warunkow panujacych na murawie. Zagral kiepsko raz i dwa to powinien cos zmienic w swojej grze, a nie walic kazda pilke do przeciwnika. Jest graczem od ktorego duzo sie wymaga i w tym spotkaniu mnie bardzo zawiodl. Zobaczymy jak sobie za tydzien poradzi bez Sobola z boku.
Zgadzam sie natomiast co do kary na ten syf. Jakies wymogi chyba sa, poza tym ekstraklasowy klub pilkarski chyba powinien miec minimum przyzwoitosci i zadbac o to, zeby nikt nie zostal kalaeka w czasie wykonywania pracy. Zycze im spadku razem z ich wiernymi przyjaciolmi z Kaluzy.