Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.04.2010, 17:44
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Profesjonalista jak Ba ma prawo wymagac by boisko bylo proste bez dziur w ktore wpadaja mu nogi!!!!!

Malecki najlepszy bo jest przyzwyczajony do kartoflisk a dla Ba to nowe doswiadczenie!

Polonia kare powinna placic za ten syf !
Profesjonalista Ba jest na tyle inteligentnym i doswiadczonym zawodnikiem, ze chyba powinien sprobowac chociaz dostosowac sie do warunkow panujacych na murawie. Zagral kiepsko raz i dwa to powinien cos zmienic w swojej grze, a nie walic kazda pilke do przeciwnika. Jest graczem od ktorego duzo sie wymaga i w tym spotkaniu mnie bardzo zawiodl. Zobaczymy jak sobie za tydzien poradzi bez Sobola z boku.

Zgadzam sie natomiast co do kary na ten syf. Jakies wymogi chyba sa, poza tym ekstraklasowy klub pilkarski chyba powinien miec minimum przyzwoitosci i zadbac o to, zeby nikt nie zostal kalaeka w czasie wykonywania pracy. Zycze im spadku razem z ich wiernymi przyjaciolmi z Kaluzy.
Odpowiedz cytując