Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Hamas_kr
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.
Offline
#
15268
02.04.2010, 18:48
oskar TS
napisał(a):
Kiedy bedzie parada gejow w Krakowie?
swirson
napisał(a):
24 kwietnia, 14:45
Nie bardzo.
Odbędzie się w maju, ale jeszcze nie ma daty.
www.malopolscypatrioci.org.pl
Hamas_kr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hamas_kr
Znajdź inne posty napisane przez Hamas_kr