Wrona napisał(a):

|
Jak to jest z tymi miejscami dla ekip tv? Od jakiegoś czasu przewija się koncepcja, że na trybunie wschodniej będzie zaplecze tv i tam będą ustawiane kamery, tymczasem jednym z wymogów UEFA (przynajmniej dla EURO) jest ustawienie głównych kamer na trybunie w naszym wypadku zachodniej (zachodzące słońce z tyłu, za kamerami). I takie były pierwotne założenia podczas projektowania stadionu. Czy to wersja tymczasowa, a potem przeprowadzka na zachodnią?
|
To bzdura. Na trybunie wschodniej jest
możliwość zainstalowania kamer, ale transmisje będą przeprowadzane tak jak dotychczas - od strony zachodniej. Być może podczas pierwszych meczów, gdy konstrukcja trybuny zachodniej nie będzie gotowa, kamery będą od strony wschodniej.