Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8839
Stary 31.03.2010, 09:58
Wrona napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest z tymi miejscami dla ekip tv? Od jakiegoś czasu przewija się koncepcja, że na trybunie wschodniej będzie zaplecze tv i tam będą ustawiane kamery, tymczasem jednym z wymogów UEFA (przynajmniej dla EURO) jest ustawienie głównych kamer na trybunie w naszym wypadku zachodniej (zachodzące słońce z tyłu, za kamerami). I takie były pierwotne założenia podczas projektowania stadionu. Czy to wersja tymczasowa, a potem przeprowadzka na zachodnią?
To bzdura. Na trybunie wschodniej jest możliwość zainstalowania kamer, ale transmisje będą przeprowadzane tak jak dotychczas - od strony zachodniej. Być może podczas pierwszych meczów, gdy konstrukcja trybuny zachodniej nie będzie gotowa, kamery będą od strony wschodniej.
Odpowiedz cytując