Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8791
Stary 30.03.2010, 11:53
Kuba napisał(a):Wyświetl post

3 miesiące x 2,5 tys = 7,5 tys
trybuna będzie miała +- 11 tys więc przy zatrudnieniu kilku osob dodatkowo nie powinno to stanowić wielkiego problemu, zwłaszcza,że naszesiedzenia nie mają obić, nagłówków, podpórek na łokcie etc.
ok ok ale nie tylko dla Nas robią te krzesełka i na pewno mają też inne zamówienia
może nawet 2.5 tys miesięcznie
wiadomo, że warto dla każdej firmy o takie kontrakty walczyć nawet jak się nie jest do końca pewnym, że się da radę
no ale trzeba wierzyć w nich
Odpowiedz cytując