Kuba napisał(a):

3 miesiące x 2,5 tys = 7,5 tys
trybuna będzie miała +- 11 tys więc przy zatrudnieniu kilku osob dodatkowo nie powinno to stanowić wielkiego problemu, zwłaszcza,że naszesiedzenia nie mają obić, nagłówków, podpórek na łokcie etc.
|
ok ok ale nie tylko dla Nas robią te krzesełka i na pewno mają też inne zamówienia
może nawet 2.5 tys miesięcznie
wiadomo, że warto dla każdej firmy o takie kontrakty walczyć nawet jak się nie jest do końca pewnym, że się da radę
no ale trzeba wierzyć w nich