szczepanwislak napisał(a):

Za pierwszej kadencje Kasperczaka Piotrek grał na lewej pomocy. U trenera Skorży został przesunięty na lewą stronę defensywy. Teraz znowu jest lewoskrzydłowym
|
hmm, to gdzie grał za pierwszego Kasperczaka Kosa a później Zieniu?