el Nuero napisał(a):

Oldpara - to ja mam podobnie. Z polskich klubów "zaciekle" kibicuję Wisełce i Jadze, z zagranicznych - CF Valencia (wraz z ich wzlotami - PUEFA, 2x mistrzostwo; i problemami - długi, wypady z pucharów). Pod tym względem "Nietoperze" często przypominają mi naszą Wisełkę. Natomiast kiedy na boisko wychodzi wzięte na kredyt (wielomilionowy) FC Hollywood - chce mi się śmiać. Tak było np. gdy G. Higuain nie trafił do pustej bramki w rewanżu LM "królewskich" przeciwko ekipie z Lyonu.
Co do zawodników - kiedyś trochę zazdrościłem (L) że wzięli niezłego Iwańskiego. Dziś jednak - niestety dla Legii - zawodnik Iwański zmienił się w kopaczo-pończusia, który nie sądzę by był pomocny Wisełce. Już lepiej niech wyzdrowieje Garguła i pokaże co umie. Natomiast bardziej by nam się przydał ktoś taki jak Onyszko na bramkę (wiadomo dlaczego) i Sobiech/ Micanski do ataku. By chyba to wstyd dla naszych napastników, że najlepszym strzelcem w drużynie jest obrońca? Czy w którykolwiek z klubów ekstrak(l)asy mieli podobna sytuację ?
|
Ja wręcz przeciwnie , cieszyłem się , że Pączuś idzie do Legii. Natomiast co do napastnika to Sobiech jak najbardziej na tak natomiast Micanski w ogóle mnie nie przekonuje. Ostatni jego rajd to raczej był pokaz indolencji obrońców aniżeli jego umiejętności .Jak dla mnie wyżej niż Zagłębie tudzież polska liga nie wyskoczy.Jeśli już to z Zagłębia brałbym Traore.
Natomiast jeśli chodzi o kibicowanie innym zespołom niż Wisła to wielką sympatią darzę St.Etienne z ligii francuskiej , przede wszystkim za najlepszych kibiców we Francji .Ogólnie poza polską liga najczęściej oglądam właśnie ligę francuską , gdzie mecze na szycie są na świetnym poziomie.Chociażby mecz z rundy wiosennej pomiędzy OM a OL 5:5 .Oczywiście oglądam też mecze ligi angielskiej ale tam nie mam ulubionego zespołu Premiership ,zmieni się to jak awansują do najwyższej klasy rozgrywkowej Sroki.
http://www.youtube.com/watch?v=udMIj...eature=related