crazykaro napisał(a):

|
A jeśli chodzi o najsłabszych bramkarzy to Pawełęk jako tako sobie radzi a pamiętam jakie Majdan wpuścił bramki w meczach z Panathinaikosem albo ten francuz co wybiegł do połowy boiska i w piłke nie trafił i odpadaliśmy z pucharów
|
No dobra wtedy odpadlismy z pucharów przez Majdana , ale dziekie takiemu Pawełkowi to w tych pucharach możemy w ogóle nie grać
A poza tym to porównywanie Pawełka do Majdana jest chyba nie na miejscu
