Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5018
Stary 24.03.2010, 17:16
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A jeśli chodzi o najsłabszych bramkarzy to Pawełęk jako tako sobie radzi a pamiętam jakie Majdan wpuścił bramki w meczach z Panathinaikosem albo ten francuz co wybiegł do połowy boiska i w piłke nie trafił i odpadaliśmy z pucharów
No dobra wtedy odpadlismy z pucharów przez Majdana , ale dziekie takiemu Pawełkowi to w tych pucharach możemy w ogóle nie grać

A poza tym to porównywanie Pawełka do Majdana jest chyba nie na miejscu
Odpowiedz cytując