darek olszówka napisał(a):

|
W związku z tym Rada ma przegłosować teraz zapis o dodatkowych środkach w wieloletnim programie inwestycyjnym. Płatność za to ma być w 2012 roku. Tyle tylko, że to nie wydatkowane środki w tym roku, ale zapis, a o środkach w budżecie na 2012 rok będzie decydować przyszła rada...
|
Czyli obecna Rada decyduje o ujęciu przedsięwzięcia w wieloletnim planie inwestycyjnym, a głosowanie nad przyznaniem środków na sfinansowanie tegoż przedsięwzięcia to już zadanie dla Rady następnej kadencji ?
Czy dobrze zrozumiałem ?