Wyświetl pojedynczy post
Grzesiek7
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Ogrody Królewskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8582
Stary 23.03.2010, 23:42
darek olszówka napisał(a):Wyświetl post
W związku z tym Rada ma przegłosować teraz zapis o dodatkowych środkach w wieloletnim programie inwestycyjnym. Płatność za to ma być w 2012 roku. Tyle tylko, że to nie wydatkowane środki w tym roku, ale zapis, a o środkach w budżecie na 2012 rok będzie decydować przyszła rada...
Czyli obecna Rada decyduje o ujęciu przedsięwzięcia w wieloletnim planie inwestycyjnym, a głosowanie nad przyznaniem środków na sfinansowanie tegoż przedsięwzięcia to już zadanie dla Rady następnej kadencji ?
Czy dobrze zrozumiałem ?
Odpowiedz cytując