Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1151
Stary 23.03.2010, 21:08
Kbobt napisał(a):Wyświetl post
Co wy chcecie od Diaza, chłopak ma teraz po prostu troche gorszy okres.
Ten słabszy okres trwa rok.

Kbobt napisał(a):Wyświetl post
Lewa obrona to zawsze było no coment w jego wykonaniu, ale środek, def. pom. czy lewy pomocnik to niejednokrotnie był jednym z najlepszych piłkarzy Wisły.
Nie wiedziałem, że grał na lewej pomocy.

Kbobt napisał(a):Wyświetl post
Jak tak dalej pójdzie to w przyszłym sezonie bedziemy oglądać plecy Odry Wodzisław i Górnika Zabrze
Coś ci dolega.