Kbobt napisał(a):

|
Co wy chcecie od Diaza, chłopak ma teraz po prostu troche gorszy okres.
|
Ten słabszy okres trwa rok.
Kbobt napisał(a):

|
Lewa obrona to zawsze było no coment w jego wykonaniu, ale środek, def. pom. czy lewy pomocnik to niejednokrotnie był jednym z najlepszych piłkarzy Wisły.
|
Nie wiedziałem, że grał na lewej pomocy.
Kbobt napisał(a):

Jak tak dalej pójdzie to w przyszłym sezonie bedziemy oglądać plecy Odry Wodzisław i Górnika Zabrze
|
Coś ci dolega.