flamengista napisał(a):

Wojtku, to przypomnij mi kto w ostatnich 2 meczach poprzedniego sezonu strzelił co najmniej 4 gole po ewidentnych błędach arbitrów...
Nie chcę umniejszać ew. sukcesów Amiki w tym sezonie, ale nie popadajmy w przesadę. Ligę w zeszłym sezonie wygraliśmy zasłużenie, bo nasi byli najbardziej zdeterminowani. Co pokazali również w ostatnim meczu.
-D
|
Absolutnie sie zgodze -wygalismy lige bo wykazalismy najwiecej zadziornosci do konca-i za to chocby mamy MP.
Amika zostala troche zagłaskana juz po rundzie jesiennej i wg mnie to byla ich zguba.
Dzis Kuchenki napewno inaczej sie nastawiaja i nie ma co liczyc na ich kryzys ,mecz klucz to spotkanie na Hutnku pomiedzy nami i tu wyjdzie kto ma jaja.
Co do Iwanskiego
to w lidze + jego "presing" pokazal Wegrzyn chyba i wrecz sie z tego sam smiał
ze to byl "presing oldboya"
