Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5714
Stary 22.03.2010, 23:23
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Wojtku, to przypomnij mi kto w ostatnich 2 meczach poprzedniego sezonu strzelił co najmniej 4 gole po ewidentnych błędach arbitrów...

Nie chcę umniejszać ew. sukcesów Amiki w tym sezonie, ale nie popadajmy w przesadę. Ligę w zeszłym sezonie wygraliśmy zasłużenie, bo nasi byli najbardziej zdeterminowani. Co pokazali również w ostatnim meczu.

-D

Absolutnie sie zgodze -wygalismy lige bo wykazalismy najwiecej zadziornosci do konca-i za to chocby mamy MP.
Amika zostala troche zagłaskana juz po rundzie jesiennej i wg mnie to byla ich zguba.

Dzis Kuchenki napewno inaczej sie nastawiaja i nie ma co liczyc na ich kryzys ,mecz klucz to spotkanie na Hutnku pomiedzy nami i tu wyjdzie kto ma jaja.

Co do Iwanskiego

to w lidze + jego "presing" pokazal Wegrzyn chyba i wrecz sie z tego sam smiał

ze to byl "presing oldboya"
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując