Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5695
Stary 22.03.2010, 13:05
rozarian napisał(a):Wyświetl post
zaangażowanie graczy było zupełnie inne jak u nas.
Dlatego należy ich odpowiednio zmotywować :

Cytat:
Kowalczyk - Pączki dla najlepszych.

"Wojciech Kowalczyk, nie mogąc patrzeć na grę Legii Warszawa, zdecydował się zmobilizować piłkarzy swojego byłego klubu w najlepszy możliwy sposób. Zmiany trenerów nie pomagają, może to pomoże. "Kowal" - jako że od zawsze miał gest - zasponsorował specjalne nagrody." - czytamy na weszlo.com.
1. Nagroda główna - pudełko pączków dla zawodnika, który strzeli zwycięskiego gola w najbliższym meczu ligowym. Jeśli Legia wygra większą różnicą bramek, pączki trafią do piłkarza, który strzeli bramkę dającą prowadzenie.

2. Nagroda sezonu - 10 rurek z kremem dla zawodnika Legii, który sezonie dogoni w klasyfikacji strzelców obrońcę Wisły Kraków, Marcelo. Aktualnie Marcelo ma siedem bramek.
http://www.legialive.pl/news/34322_K...jlepszych.html

Odpowiedz cytując