Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8502
Stary 22.03.2010, 10:25
Wujekm napisał(a):Wyświetl post
SpoXsteR
co do twojej wypowiedzi
"g
Mi to nie przeszkadza bo sam chodzę ( nie za często bo często pracuje w sobotę - niedzielę ) na mecze ale moich dzieci 4-8 lat tam nie zaprowadzę i o to się niektórym sprawa rozbija
dlczaego?

czy na naszym stadionie np na sektorze AiB w przeciągu ostatnich 10 lat cokolwiek się działo
za wyjątkiem dosłownie jednego meczu z Lechem kiedy Ross Kemp zapłacił ochronie za wjazd na sektor
Odpowiedz cytując