Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8478
Stary 21.03.2010, 20:55
ciekawe czemu nie czepiają się o kasę która poszła na budowę opery,albo ile kasy rocznie wydaje sie na teatry.a to jak i to słuzy rozrywce.mało tego każdy mecz jest inny i dostarcza wiecej emocji niz po raz setny słyszane "być albo nie byc o to jest pytanie"...
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując