Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Adrian_Suvalkai
Senior Member
Od: 10.2008
Offline
#
22213
20.03.2010, 14:01
HEDu
napisał(a):
jakby nie był z Polski to by na teraz kosztował te 2 mlny euro. zobaczcie transfery w lidze angielskiej, jakie tam słabiaczki kosztuja po 5 mlnow ;p
A na Białorusi Hleb czy Kriwiec nie kosztują więcej jak 400 tys euro.
Adrian_Suvalkai
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adrian_Suvalkai
Znajdź inne posty napisane przez Adrian_Suvalkai