Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8379
Stary 19.03.2010, 14:02
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
, a im dłużej ZIKIT się łudzi, że Wisła dołoży kasę tym bardziej ten termin się przeciąga.
---
To jest jakaś gra bo złudzeń co do tego że
a)Cupiał wyłoży 75 mln
b)znajdzie kogoś kto to wyłoży

mieć nie powinni.To oczywiste że tak to nie będzie.To że te negocjacje niby dalej się toczą może oznaczać tylko to że chcą choćby jakąś niewielką częścią tych kosztów obciążyć Cupiała - oczywiście dając też coś w zamian.
Być może negocjują już kwotę którą Wisła będzie płaciła za wynajem obiektu na dany mecz.
Szkoda że to wszystko jest o dużo za późno.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując