Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22171
Stary 19.03.2010, 12:05
Crusi napisał(a):Wyświetl post
Patrzac na wyczyny naszych skrzydlowych to nawet 40 letni Kosa biegajacy olasce bedzie ogromnym wzmocnieniem... Brac bez zastanawiania sie.
Otóż to.

Ten "stary" Kosa jeszcze pare miesięcy temu wkręcał obrońców Chelsea, a tu niektórzy powątpiewają, czy będzie wystarczająco dobry do tej jakże potężnej Wisły. No ręce opadają
Oczywiście to tylko teoretyczne gdybanie - prawdopodobieństwa transferu nie oceniam.

PS -i założę sie, że staruszek Kamil ma mniej zryrty organizm niż taki np 18 letni Leszczak... Wiek to nie wszystko panowie.
Odpowiedz cytując