Crusi napisał(a):

|
Patrzac na wyczyny naszych skrzydlowych to nawet 40 letni Kosa biegajacy olasce bedzie ogromnym wzmocnieniem... Brac bez zastanawiania sie.
|
Otóż to.
Ten "stary" Kosa jeszcze pare miesięcy temu wkręcał obrońców Chelsea, a tu niektórzy powątpiewają, czy będzie wystarczająco dobry do tej jakże potężnej Wisły. No ręce opadają

Oczywiście to tylko teoretyczne gdybanie - prawdopodobieństwa transferu nie oceniam.
PS -i założę sie, że staruszek Kamil ma mniej zryrty organizm niż taki np 18 letni Leszczak... Wiek to nie wszystko panowie.