Oto kilka fotek i relacji z tego wielkiego wydarzenia
http://sportowepodhale.pl/index.php?s=tekst&id=1943
http://www.adamowski.com.pl/categories.php?cat_id=410
http://foto.podhale.pl/news/1885/index.php
http://tygodnikpodhalanski.pl/www/in...2&str=1&str=11
Cracovia na kolana, jak to się mówi, nawet nie zdążyli pierdnąć a dostali cztery mecze w plecy.
Wystarczy poczytać ich forum, jacy byli pewni siebie. Miał być spacerek, bo Podhale zmęczone. Po pierwszym meczu mówili, że Podhale miało farta i w następnym to już na pewno nie wytrzymają kondycyjnie. Z meczu na mecz cwaniactwo i pewność siebie forumowych chuliganów umykały, aż wreszcie zatkało ich totalnie. Pseudo gwiazdeczki, najemnicy, leśne dziadki. Mistrzem Polski znów została polska drużyna, a nie jakieś pasiaste nie wiadomo co. Pozdrowienia dla Wisełki.