Wyświetl pojedynczy post
JohnnyH
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Z drugiej strony baru...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 16.03.2010, 13:40
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Tego by jeszcze brakowało by trener bez krzty honoru wymagał tego samego od innych
Proponuje na następnym meczu wywiesić transparent Kasperczak - Trener Bez Honoru

Zaraz obok niego 1906% poparcia dla BC.

Ehhh.......dramat to jest jakiś.
Żuraw my personal Jesus