1q2 napisał(a):

Tego by jeszcze brakowało by trener bez krzty honoru wymagał tego samego od innych
|
Proponuje na następnym meczu wywiesić transparent Kasperczak - Trener Bez Honoru
Zaraz obok niego 1906% poparcia dla BC.
Ehhh.......dramat to jest jakiś.