Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5426
Stary 16.03.2010, 13:14
arti napisał(a):Wyświetl post
Co Wy tak z tą wielką klasą Smudy? Dość ryzykowny tekst moim zdaniem. XX wiek już dawno się skończył, a w XXI... niezbyt wiele sukcesów Franza. ME 2012 pokażą co On warty.
jak sięgam pamięcią to drużyny przez niego prowadzone nie kompromitowały sie w pucharach (no może raz odpadł z Czarnomorcem Odessa jak szkolił Widzew ale dopiero w karnych).Śmię nawet twierdzic że z Franzem na ławce wygralibyśmy spokojnie z Lewadią.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 16.03.2010 o godz. 13:23.
Odpowiedz cytując