arti napisał(a):

|
Co Wy tak z tą wielką klasą Smudy? Dość ryzykowny tekst moim zdaniem. XX wiek już dawno się skończył, a w XXI... niezbyt wiele sukcesów Franza. ME 2012 pokażą co On warty.
|
jak sięgam pamięcią to drużyny przez niego prowadzone nie kompromitowały sie w pucharach (no może raz odpadł z Czarnomorcem Odessa jak szkolił Widzew ale dopiero w karnych).Śmię nawet twierdzic że z Franzem na ławce wygralibyśmy spokojnie z Lewadią.