Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5425
Stary 16.03.2010, 11:41
rospun napisał(a):Wyświetl post
Podobnie jak Skorża i Urban Nieprzeciętny był Smuda (choć znaleźli się tacy, którzy narzekali). Skorża, Urban, Zieliński, Tarasiewicz, Michniewicz, Probierz i wielu podobnych - to samo średniactwo, mogliby prowadzić kluby Ekstraklasy systemem rotacyjnym, i nikt by nie zauważył różnicy.

Smuda, Lenczyk, Kasperczak (kiedyś, być może już się wypalił) - to już sporo wyższa klasa. Wychodzi na to, że najlepiej ma Cracovia
Skorży bym nie wymienił na żadnego z kolejnych których wymieniłeś potem. Urban, Tarasiewicz - raczej przeszkadzają moim zdaniem. Czesuaf - nie... lepiej nie. Probierz - pracował dotąd w słabszych drużynach nie wiem czy będzie mu dane być trenerem w Wiśle, Legii, Amice. Ja tam go nie widzę i nie chcę w Wiśle.
Zieliński - no Wy w Poznaniu powinniście najlepiej wiedzieć kto to jest.
Co Wy tak z tą wielką klasą Smudy? Dość ryzykowny tekst moim zdaniem. XX wiek już dawno się skończył, a w XXI... niezbyt wiele sukcesów Franza. ME 2012 pokażą co On warty.
Ostatnio edytowane przez arti : 16.03.2010 o godz. 11:47.
Odpowiedz cytując