Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 15.03.2010, 22:06
koyoot napisał(a):Wyświetl post
(pamietajmy ze kiedys odnosil z nia sukcesy jako pilkarz i pozniej trener)..
Niby kiedy Kasperczak grał w Wiśle ?!

Co do ciaglego wypomiania jaki mielismy sklad w 2002 kiedy Kasper zaczynal. Racja, obecnie pilkarzy mamy o wiele slabszych. Ale tak samo slabsze kadry maja przeciwnicy. Takze status quo zachowany, zobaczymy co z tego wyniknie.