koyoot napisał(a):

|
(pamietajmy ze kiedys odnosil z nia sukcesy jako pilkarz i pozniej trener)..
|
Niby kiedy Kasperczak grał w Wiśle ?!
Co do ciaglego wypomiania jaki mielismy sklad w 2002 kiedy Kasper zaczynal. Racja, obecnie pilkarzy mamy o wiele slabszych. Ale tak samo slabsze kadry maja przeciwnicy. Takze status quo zachowany, zobaczymy co z tego wyniknie.