Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 15.03.2010, 21:54
Zbyychu napisał(a):Wyświetl post
a kiedy on trafił z transferami?
Wyn Belotte? Omeonu? Lantame "Władzia" Ouadja? Brasilia?
Trenerem może i jest dobrym, ale bardzo dobrze, że jemu akurat transferami zarządzać nie dadzą.
To może o te błędy z przeszłości też chodzi. Pozbyto się go zbyt nerwowo, bo graliśmy za niego ładną piłkę.