Zbyychu napisał(a):

a kiedy on trafił z transferami?
Wyn Belotte? Omeonu? Lantame "Władzia" Ouadja? Brasilia?
Trenerem może i jest dobrym, ale bardzo dobrze, że jemu akurat transferami zarządzać nie dadzą.
|
To może o te błędy z przeszłości też chodzi. Pozbyto się go zbyt nerwowo, bo graliśmy za niego ładną piłkę.