Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 15.03.2010, 21:53
spartan napisał(a):Wyświetl post

Wisła to nie Górnik z przed roku, .
Dokładnie,a po za tym patrząc na Jego wyniki(bo mimo ,że przejął zespół w połowie września,to tak naprawdę liczę je od wiosny) na 13 kolejek miał 4 przegrane,4 wygrane,5 remisów-19 punktów teraz zespoły ze strefy spadkowej po 20 kolejkach mają po 17, 20 ma 12 zespół.Analogicznie Wisła w tym sezonie ma już dwie porażki i jeden remis...

Zbyychu napisał(a):Wyświetl post
a kiedy on trafił z transferami?
.
A Uche to nie Jego
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 15.03.2010 o godz. 22:06.
Bednarz=Landryna=......