To byla odpowiedz na moj post, ze skoro nie Niemiec to zapewne Kasperczak.
rav napisał(a):

Tak, na pewno Kasperczak.
Za wpisy typu "Henio", "Henry", "Kasper" itd.. oraz wklejane zdjęcia mam ochotę rozdawać bany.
Co za ludzie...
|
Sporo ludzi ktorzy wczoraj na post InfinitI o zatrudnieniu Kasperczaka reagowalo podobnie. Niektorzy nawet wymagali odciecia internetu idiotom, debilom etc.
To tylko nauczka, ze zanim sie cos radykalnie zgnoi trzeba sie najpierw kilka razy zastanowic.
Skoro nawet rav tak napisal, pokazuje to jak wielkim zaskoczeniem jest ponowne zatrudnienie Kasperczaka.
---
Kiedys sie mowilo, ze Kasperczak z patalacha potrafi zrobic dobrego pilkarza. Czas zweryfikuje czy jest to prawda.
Skorzy zyczylem wszystkiego najlepszego, Kasperczakowi zycze rowniez. Oby to zaczelo jakos wygladac.