Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5224
Stary 13.03.2010, 09:12
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
jakich skautów trzeba mieć aby ocenić czy Łobo wart jest 300-400 tys euro pensji , no chyba że ten Wojtek w Lubinie dobrze grał a przy Skorży zatracił
ostatnie pół roku Łobo wcale nie miał dobrego w Lubinie.Michniewicz często sadzał go na ławie aż tu nagle znalazł sie w Wiśle i na dzień dobry zaoferowano mu fortune.O Jirsaku ktoś tu na Forum napisał co go widział zanim przyszedł do Wisły że to jest taki drugi Olek Kwiek,nic nadzwyczajnego - myśle że te słowa sprawdziły sie w 100 %
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.03.2010 o godz. 09:15.