Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
jakich skautów trzeba mieć aby ocenić czy Łobo wart jest 300-400 tys euro pensji , no chyba że ten Wojtek w Lubinie dobrze grał a przy Skorży zatracił
|
ostatnie pół roku Łobo wcale nie miał dobrego w Lubinie.Michniewicz często sadzał go na ławie aż tu nagle znalazł sie w Wiśle i na dzień dobry zaoferowano mu fortune.O Jirsaku ktoś tu na Forum napisał co go widział zanim przyszedł do Wisły że to jest taki drugi Olek Kwiek,nic nadzwyczajnego - myśle że te słowa sprawdziły sie w 100 %