Temat
:
Hokej na lodzie
Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
69
12.03.2010, 22:45
LuKaS TSW
napisał(a):
Ja mecz oglądałem,naprawdę dobry hokej jak na nasze Polskie realia.Koszmarny błąd Radzikowskiego przy bramce na 1-2.Ogólnie jak reszta spotkań będzie tak wyglądać jak dziś to będzie bardzo dobrze
Edit.Tak jest 1-1
tez oglądałem i patrząc na tego gola doszedłem do wniosku że chlopaki sobie meczyk ustawili.normalnie pomieszanie z poplątaniem;o ale,że PLH oglądam od święta to nie wiem.... moze takie kwiatki to codziennosc
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
rocco_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rocco_1906
Znajdź inne posty napisane przez rocco_1906