Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 12.03.2010, 22:45
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Ja mecz oglądałem,naprawdę dobry hokej jak na nasze Polskie realia.Koszmarny błąd Radzikowskiego przy bramce na 1-2.Ogólnie jak reszta spotkań będzie tak wyglądać jak dziś to będzie bardzo dobrze

Edit.Tak jest 1-1
tez oglądałem i patrząc na tego gola doszedłem do wniosku że chlopaki sobie meczyk ustawili.normalnie pomieszanie z poplątaniem;o ale,że PLH oglądam od święta to nie wiem.... moze takie kwiatki to codziennosc
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując