Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1570
Stary 10.03.2010, 22:17
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
To jest kosmos ktory dla naszych kopaczy i trenerow jest nie osiagalny jeszcze przez 100 lat. Bo wczesniej sie im nie zmieni mentalnosc ze trzeba zapierdal.c na maxa na treningu jak i meczu a nie spoko luz po co sie przemeczac wszak jestesmy zajebisci i zeliku na glowie popsuc nie wypada, a i sily na baletey po meczu tez trzeba by miec.
Moze az tak bardzo tego nie splaszczajmy. Nasi pilkarze na pewno bardzo by chcieli, razem z dzialaczami a przede wszystkim na czele z nami kibicami. tylko ze nie zawsze chciec to moc...
Odpowiedz cytując