saklak1906 napisał(a):

|
To jest kosmos ktory dla naszych kopaczy i trenerow jest nie osiagalny jeszcze przez 100 lat. Bo wczesniej sie im nie zmieni mentalnosc ze trzeba zapierdal.c na maxa na treningu jak i meczu a nie spoko luz po co sie przemeczac wszak jestesmy zajebisci i zeliku na glowie popsuc nie wypada, a i sily na baletey po meczu tez trzeba by miec.
|
Moze az tak bardzo tego nie splaszczajmy. Nasi pilkarze na pewno bardzo by chcieli, razem z dzialaczami a przede wszystkim na czele z nami kibicami. tylko ze nie zawsze chciec to moc...