Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22099
Stary 08.03.2010, 10:31
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Wojciech Kowalczyk na weszlo.com


Komentarz tyczy się Legii ale w miejsce Onyszko wystarczy wpisać bramkarz
i sądze, że jest równie prawdziwy o sytuacji Wisły
Oczywiście nie trzeba się zgadzać
wklejam w kwestii przemyślenia ostatnich wyników i sytuacji sportowej naszego klubu
W sporej mierze na pewno racja... Jak od Ciebie nie wymagają to trzeba mieć naprawdę dużą wewnętrzną mobilizację żeby wymagać od siebie. Brak presji ze strony piłkarzy rezerwowych to obecnie nasz największy problem...

Bo kto tam może być zagrożeniem dla kogokolwiek z pierwszego składu? Juszczyk dla Pawełka? A może ktoś z trójki Chrapek, Burliga, Rado.
Odpowiedz cytując