bridgeburner napisał(a):

Wojciech Kowalczyk na weszlo.com
Komentarz tyczy się Legii ale w miejsce Onyszko wystarczy wpisać bramkarz
i sądze, że jest równie prawdziwy o sytuacji Wisły
Oczywiście nie trzeba się zgadzać
wklejam w kwestii przemyślenia ostatnich wyników i sytuacji sportowej naszego klubu
|
W sporej mierze na pewno racja... Jak od Ciebie nie wymagają to trzeba mieć naprawdę dużą wewnętrzną mobilizację żeby wymagać od siebie. Brak presji ze strony piłkarzy rezerwowych to obecnie nasz największy problem...
Bo kto tam może być zagrożeniem dla kogokolwiek z pierwszego składu? Juszczyk dla Pawełka? A może ktoś z trójki Chrapek, Burliga, Rado.