Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22098
Stary 08.03.2010, 10:05
Wojciech Kowalczyk na weszlo.com
Cytat:
Odbył się. Jeśli ta drużyna zmienia swój styl, to na gorszy. Nikomu się nie chce grać, nikt się nie stara, nikt nie walczy. Wszystko pozorowane.
Ale po co się starać? Nikt nikogo nie wyrzuci. Nikt nawet na ławkę nie przesunie. Grają ci sami.
Rok w rok ci sami, rok w rok o rok starsi i rok w rok coraz mniej perspektywiczni.
Tak naprawdę CAŁA ta drużyna jest do wymiany. Tu trzeba piętnastu albo szesnastu nowych piłkarzy.
Nie dwóch, nie trzech, nie ośmiu. Piętnastu.
Wystarczy napisać, że kiedyś jak przyjeżdżała ostatnia drużyna w tabeli, to mecz był samą przyjemnością
i potem rywal przez dwa tygodnie nie mógł się odkręcić, a teraz Arek Onyszko w zasadzie nie musi brudzić rękawić
Komentarz tyczy się Legii ale w miejsce Onyszko wystarczy wpisać bramkarz
i sądze, że jest równie prawdziwy o sytuacji Wisły
Oczywiście nie trzeba się zgadzać
wklejam w kwestii przemyślenia ostatnich wyników i sytuacji sportowej naszego klubu
Odpowiedz cytując