Jeżeli chodzi o poróenanie to jednak stadion Lecha to prawdziwy gniot. Moim zdaniem mimo wszystkich zastrzezen stadion Wisły robi dużo lepsze wrazenie przynajmniej podczas transmisji TV.
Cytat:
|
Wygrało PGE, które za swoje logo na fasadzie i prawa do reklam wewnątrz obiektu przez najbliższe 5 lat zapłaci 35 milionów złotych, czyli 7 mln rocznie.
|
W interpelacji Olszówki jest zapytanie czy nazwa stadionu będzie na sprzedaż przez operatora. Na pewno nikt tyle nie da bo nie będziemy areną ME2012 ale 20-25 mil może da się uzyskać?
Tyle, że to jest 5 letni zysk itp. Powiedzmy sobie szczerze, raczej nie zanosi się na to żeby Wisłę było stać(Telefonikę) na takie inwestycje. Choć z drugiej strony byłaby to ciekawa forma wsparcia klubu przez Cupiała

A w odległym terminie przecież można na tym zarobić.
Chyba czekają nas ostre negocjacje na linii Wisła(Cupiał)- Miasto (dobrze, że jest wsparcie Olszówkii). Pewnie jeżeli miasto zgodzi się pokryć jeszcze trochę kosztów to Wisła zostanie operatorem. Wierzę, że cała sprawa skończy się jeszcze z korzyścią dla Wisły.
Może Majchrowski liczy, że ktoś go lekko pogłaszcze(wiecie o co chodzi)...
Okazuje się, że miasto dopłaciło 30 mil brakujących do budowy z tych pieniędzy, które miały iść na IT i resztę. Piękna sprawa.
A teraz udają greka, że nie planowali w budżecie pieniędzy na te sprawy. A za wszystko ma zapłacić Wisełka
Jeszcze się burzą, że po tych zmianach Wisła też zmieniła zdanie i nie chce być operatorem.