Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.03.2010, 21:12
Eleusis napisał(a):Wyświetl post
Tak! Wywalmy Skorżę i weźmy Engela, albo Motykę...
A czy ktoś tych Panów stawia w ogóle jako potencjalnych trenerów naszych "dziewcząt" ?!
Nie gadaj pierdół. Lepiej mieć Skorżę i zbierać klapsy od Levadii, Legii, Lecha, Piechurów Morza Czerwonego, Bełchatowa, Arki...itd, itp ?!
Moim zdaniem - NIE !
Odpowiedz cytując