Eleusis napisał(a):

|
Tak! Wywalmy Skorżę i weźmy Engela, albo Motykę...
|
A czy ktoś tych Panów stawia w ogóle jako potencjalnych trenerów naszych "dziewcząt" ?!
Nie gadaj pierdół. Lepiej mieć Skorżę i zbierać klapsy od Levadii, Legii, Lecha, Piechurów Morza Czerwonego, Bełchatowa, Arki...itd, itp ?!
Moim zdaniem - NIE !