Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7881
Stary 05.03.2010, 16:12
darek olszówka napisał(a):Wyświetl post
Dariusz Olszówka Kraków, 10.02.2010 r.

4. Czy planowane jest wytynkowanie lub obłożenie elewacji stadionu na trybunach: północnej, południowej, wschodniej i zachodniej? Czy planuje się pozostawienie ich w stanie obecnym tj. bez tynku, z tzw. "suchym betonem?
Ad 4.
Elementy konstrukcji trybun wykonywane są z betonu architektonicznego barwionego wraz z zastosowaniem powłok hydrofobowych. Kolorystyka będzie zgodna z projektem.

joshi napisał(a):Wyświetl post
chłopaki z betonem nic nie będzie już robione nikt nie będzie go malował, zostanie tak jak jest
Mozliwe, ale i tez mozliwe ze jednak bedzie tak jak na tym projekcie czyli na bialo
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg projekt.jpg (48,3 KB, 77 wyświetleń)
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując