darek olszówka napisał(a):

Dariusz Olszówka Kraków, 10.02.2010 r.
4. Czy planowane jest wytynkowanie lub obłożenie elewacji stadionu na trybunach: północnej, południowej, wschodniej i zachodniej? Czy planuje się pozostawienie ich w stanie obecnym tj. bez tynku, z tzw. "suchym betonem?
Ad 4.
Elementy konstrukcji trybun wykonywane są z betonu architektonicznego barwionego wraz z zastosowaniem powłok hydrofobowych. Kolorystyka będzie zgodna z projektem.
|
joshi napisał(a):

|
chłopaki z betonem nic nie będzie już robione nikt nie będzie go malował, zostanie tak jak jest
|
Mozliwe, ale i tez mozliwe ze jednak bedzie tak jak na tym projekcie czyli na bialo