|
skąd wiesz, że Wiśle zależy na rozdmuchiwaniu, robieniu afer etc?
Być może oni mają to po prostu w dupie i czekają na gotowe rozwiązania grzejąc swoje ciepłe fotele.
Nie chce zbyt populistycznych tekstów puszczać, ale z mojej perspektywy wydaje mi się, że oprócz jednostek na klubie w SSA tak naprawdę niewielu ludziom zależy.
|