Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7837
Stary 04.03.2010, 20:30
skąd wiesz, że Wiśle zależy na rozdmuchiwaniu, robieniu afer etc?

Być może oni mają to po prostu w dupie i czekają na gotowe rozwiązania grzejąc swoje ciepłe fotele.
Nie chce zbyt populistycznych tekstów puszczać, ale z mojej perspektywy wydaje mi się, że oprócz jednostek na klubie w SSA tak naprawdę niewielu ludziom zależy.
Odpowiedz cytując