John1906 napisał(a):

|
Słychać, że dużo Legii na stadionie bo lecą bluzgi na KSP i "pozdrowienia" dla ITI.
|
Pozdrowienia do ITI niech ślą ale swoją obecność mogliby zaznaczać w inny sposób.
Polonia też nie jest dłużna i LTSK musiało być.
Koszulki, stadion, murawa, zachowanie kibiców: wieś. Tylko ten gol Kuby jakoś nie pasuje do otoczenia. Ładne trafienie.