Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4210
Stary 03.03.2010, 21:26
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Słychać, że dużo Legii na stadionie bo lecą bluzgi na KSP i "pozdrowienia" dla ITI.
Pozdrowienia do ITI niech ślą ale swoją obecność mogliby zaznaczać w inny sposób.
Polonia też nie jest dłużna i LTSK musiało być.

Koszulki, stadion, murawa, zachowanie kibiców: wieś. Tylko ten gol Kuby jakoś nie pasuje do otoczenia. Ładne trafienie.
Odpowiedz cytując