morgenes napisał(a):

|
No wiesz co... co to za trener, który nie potrafi wypracować sobie szacunku u podopiecznych?!
|
Właśnie sam tego pojąc nie mogę. Ale jednak najwyraźniej tak w naszym klubie jest.
A druga sprawa.. ja nie wiem jaki trener by sobie poradził z zawodnikami Wisły.. gwiazdy gwiazdeczki i samowolka, i żaden z nich nawet się nie zastanowi nad sobą.
Trener z zagranicy? Tak owszem ale jedynie taki który kiedykolwiek widział na oczy piłkę w największym wydaniu (Petrescu,Bakero) bo branie takich fachowców w stylu Okuka mija się z celem.
Ale z drugiej strony też.. zagraniczny trener = wprowadzenie swoich rządów a co za tym idzie tabunu ''swoich piłkarzy''