Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4321
Stary 01.03.2010, 22:43
morgenes napisał(a):Wyświetl post
No wiesz co... co to za trener, który nie potrafi wypracować sobie szacunku u podopiecznych?!
Właśnie sam tego pojąc nie mogę. Ale jednak najwyraźniej tak w naszym klubie jest.
A druga sprawa.. ja nie wiem jaki trener by sobie poradził z zawodnikami Wisły.. gwiazdy gwiazdeczki i samowolka, i żaden z nich nawet się nie zastanowi nad sobą.

Trener z zagranicy? Tak owszem ale jedynie taki który kiedykolwiek widział na oczy piłkę w największym wydaniu (Petrescu,Bakero) bo branie takich fachowców w stylu Okuka mija się z celem.
Ale z drugiej strony też.. zagraniczny trener = wprowadzenie swoich rządów a co za tym idzie tabunu ''swoich piłkarzy''
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 01.03.2010 o godz. 22:51.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."