wonski_eNHa napisał(a):

Jeśli mamy wygrywać to musimy grać 2 napastników :] Ja bym drużynę poukładał tak: 1-4-1-3-2
Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Pi Brożek - Sobolewski - Łobodziński(!)/Małecki, Issa Ba, Kirm - Boguski/Hrisov, Brożek
|
Masz rację tylko nasz trener ma wymówkę. Garguła jest kontuzjowany, a Issa Ba nieprzygotowany nawet na 70minut. Jirsak w środku daje za małą przewagę w ofensywie z takiego ustawienia, żeby opłacało się zrezygnować z defensywnego pomocnika.
Dlatego uważam, że to poważny błąd naszego trenera. I musi zrobić albo z Kirma(wtedy na lewą Pi. Brożek, a na obronę Diaz), albo z Boguskiego zmiennika dla Issa Ba na tej pozycji dopóki nie wykuruje się Garguła.
Niestety nasz trener miłuje grę defensywną, mało widowiskową i opartą tylko i wyłącznie na ponadprzeciętnych umiejętnościach Pawła Brożka.