zbymak napisał(a):

|
Was to chyba już calkiem porąbało posuńcie sie dalej i napiszcie ze grali tak żeby Skorże wywalili
|
To wcale nie jest głupie stwierdzenie. Na prawdę, patrząc na to jak grali i te słowa Skorży, tak jakby nic się nie stało... No cóż godzina do końca okienka, to już raczej za późno żeby dopinać transfer...