Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21921
Stary 28.02.2010, 23:04
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Was to chyba już calkiem porąbało posuńcie sie dalej i napiszcie ze grali tak żeby Skorże wywalili
To wcale nie jest głupie stwierdzenie. Na prawdę, patrząc na to jak grali i te słowa Skorży, tak jakby nic się nie stało... No cóż godzina do końca okienka, to już raczej za późno żeby dopinać transfer...

Odpowiedz cytując