pawelo84 napisał(a):

|
Makinwa nawet bez formy grałby lepiej niż dzisiejsza para napastników ...
|
Czego Ty od Hristova oczekujesz? Chłopak podpisał przed wczoraj kontrakt z Wisłą, godzinę przed meczem dowiaduje się, że zagra od pierwszej minuty prawdopodobnie do ostatniego gwizdka sędziego. Jeszcze nikogo prawie tam nie zna, 2-3 treningi z drużyną, zero komunikacji, zero zgrania... jedyny kontakt językowy to chyba tylko angielski. Skorża po meczu mówił, że ma pewne braki które będą nadrabiać. Zobaczycie... jeszcze na pewno zaskoczy nas wszystkich. ( w dobrym tego znaczeniu słowa )