Denethor napisał(a):

Może i biegał. Ale co z tego. Można latać po boisku jak kretyn bezproduktywnie ale można się też przysłużyć drużynie grając może mniej "olśniewająco" ale za to z głową !
Diaz z całą pewnością w dniu dzisiejszym koncepcji na grę nie miał...
|
jak to mówi mój kumpel: lepiej mądrze stać niż głupio biegać...może Diaz o tym nie wie ?
