Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#440
Stary 27.02.2010, 21:44
Denethor napisał(a):Wyświetl post
Może i biegał. Ale co z tego. Można latać po boisku jak kretyn bezproduktywnie ale można się też przysłużyć drużynie grając może mniej "olśniewająco" ale za to z głową !
Diaz z całą pewnością w dniu dzisiejszym koncepcji na grę nie miał...
jak to mówi mój kumpel: lepiej mądrze stać niż głupio biegać...może Diaz o tym nie wie ?
Odpowiedz cytując