Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#439
Stary 27.02.2010, 21:43
Denethor napisał(a):Wyświetl post
Może i biegał. Ale co z tego. Można latać po boisku jak kretyn bezproduktywnie ale można się też przysłużyć drużynie grając może mniej "olśniewająco" ale za to z głową !
Diaz z całą pewnością w dniu dzisiejszym koncepcji na grę nie miał...
Drużyna ma taką koncepcję, jaką narzuci jej trener. A że trener sam nie ma koncepcji, to co się dziwić, że drużyna gra, jak gra.
Odpowiedz cytując