Denethor napisał(a):

Może i biegał. Ale co z tego. Można latać po boisku jak kretyn bezproduktywnie ale można się też przysłużyć drużynie grając może mniej "olśniewająco" ale za to z głową !
Diaz z całą pewnością w dniu dzisiejszym koncepcji na grę nie miał...
|
Drużyna ma taką koncepcję, jaką narzuci jej trener. A że trener sam nie ma koncepcji, to co się dziwić, że drużyna gra, jak gra.