Wyświetl pojedynczy post
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#426
Stary 27.02.2010, 21:24
barteqTS napisał(a):Wyświetl post
Kolega oglądał chyba inny mecz. Kirm i długo, długo nikt - tak można by to posumować aż do wejścia Ba.

Powiem tak, nasi pilkarze nie są warci tego żeby sie spierac który z nich gral gorzej. Niestety mecz widziałem ten sam co Ty.

Do WISŁAZWE :100%racji Diaz widać bylo pzynajmniej się starł grać ambitnie i twardo. Reszta grała jak dziewczyny i o ile przyzwyczailismy sie ze:Alvarez,Kirm,Boguski i Jirsak grają miekko jak dzieczyny o tyle Sobol i jego stateczność oraz drewnianość w dniu dzisiejszym mnie zdumiały. Choć go troche rozgrzeszam bo w normalnej kadrze to trener nie powinien mu dać dzisiaj wyjsc na boisko.
Ostatnio edytowane przez GregorTS : 27.02.2010 o godz. 21:26.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując