barteqTS napisał(a):

|
Kolega oglądał chyba inny mecz. Kirm i długo, długo nikt - tak można by to posumować aż do wejścia Ba.
|
Powiem tak, nasi pilkarze nie są warci tego żeby sie spierac który z nich gral gorzej. Niestety mecz widziałem ten sam co Ty.
Do WISŁAZWE :100%racji Diaz widać bylo pzynajmniej się starł grać ambitnie i twardo. Reszta grała jak dziewczyny i o ile przyzwyczailismy sie ze:Alvarez,Kirm,Boguski i Jirsak grają miekko jak dzieczyny o tyle Sobol i jego stateczność oraz drewnianość w dniu dzisiejszym mnie zdumiały. Choć go troche rozgrzeszam bo w normalnej kadrze to trener nie powinien mu dać dzisiaj wyjsc na boisko.